Išėjau su Čiurlioniu. Negrįšiu

Edukacinė-pažintinė ekskursija pėsčiomis po Čiurlionio Druskininkus. Pažinsite Kastuko vaikystės vietas, Čiurlionių sodelyje tušu ir plunksna rašysite atvirlaiškius, mokysitės slaptos Čiurlioniukų abėcėlės.

Skirta: vaikams ir suaugusiems
Grupės dydis nuo: 15 asmenų
Maksimalus dalyvių skaičius: iki 40 asmenų
Trukmė: 2 val.
Maršruto ilgis: 2 km
Kaina: 10 Eur asmeniui. (Esant mažesniam dalyvių skaičiui, kaina derinama atskirai.)Čiurlionio takais į Raigardą, į Šventos dubrės kaimą

Žygis pėsčiomis į mitų ir gyvų legendų Švendubrės kaimą. Eidami pėsčiomis pajusite rėžinio kaimo unikalumą, išgirsite senųjų švendubrėnų istorijas, rankomis apkabinsite Akmenį milžiną. Surengsime lauknešėlių pikniką.

Skirta: vaikams ir suaugusiems
Grupės dydis nuo: 20 asmenų
Maksimalus dalyvių skaičius: iki 30 asmenų
Trukmė: 5 val.
Maršruto ilgis: 15 km
Kaina: 15 Eur asmeniui. (Esant mažesniam dalyvių skaičiui, kaina derinama atskirai.)Liškiava – XVIII a. architektūrinis-sakralinis ansamblis

Išvyka autobusu. Aplankysite tikrą vėlyvojo baroko perlą – įstabaus grožio bažnyčią, kurioje vargoninkavo
M.K.Čiurlionio tėvelis, o vėliau čia susituokė su Adele Radmanaite. Bažnyčios požemiuose aplankysite kadaise čia gyvenusių vienuolių domininkonų kriptą. Nuo Liškiavos piliakalnių pasigrožėsite užburiančia Nemuno pakrančių panorama.

Skirta: vaikams ir suaugusiems
Grupės dydis nuo: 20 asmenų
Maksimalus dalyvių skaičius: iki 40 asmenų
Trukmė: 3 val.
Maršruto ilgis: 16 km
Kaina: 10 Eur asmeniui. (Esant mažesniam dalyvių skaičiui, kaina derinama atskirai.)Nepažintos Druskininkų moterys

Istorijos tekstai ne visada linkę išsaugoti moterų vaidmenį ir nuopelnus – neretai jos paliekamos garsių vyrų šešėlyje. Druskininkų kurorto pradžią ir tolesnį jo augimą taip pat ženklina svarus moterų indėlis. Tad vaikštynės ,,Nepažintos Druskininkų moterys” yra kvietimas prisiminti asmenybes, nepelnytai paliktas istorijos paraštėse. Eugenija Levicka, Adelė Čiurlionienė, Lėja Rachelė Lipšic, Elena Kriaučiūnaitė ir kitos – tos žinomos, bet nepažintos moterys, kurių esama kiekvieno miesto istorijoje.

Susitikime prie Vandens bokšto K. Dineikos sveikatingumo parke – eikime ir prisiminkime skirtingais laikais gyvenusias moteris, kurios su tokiu atkaklumu darbavosi iki mūsų, kūrė miesto istoriją, formavo kultūrą. Pažintinio pasivaikščiojimo metu minėsime du šimtmečio jubiliejus, pagerbsime tris Druskininkų Garbės pilietes, o patirtus įspūdžius aptarsime jaukiame žiemos sode prie kavos puodelio.

Skirta: suaugusiems
Grupės dydis nuo: 10 asmenų
Maksimalus dalyvių skaičius: iki 30 asmenų
Trukmė: 2,5 val.
Maršruto ilgis: 5 km
Kaina: 15 Eur asmeniui. (Esant mažesniam dalyvių skaičiui, kaina derinama atskirai.)