Sūri pamoka Druskos mieste

Tai linksma atrakcija- edukacija su druska skulptoriaus Tauro Česnulevičiaus kūrybinėse dirbtuvėse. Kodėl druska? Ogi todėl, kad mūsų kurorto pavadinimas „sūrus”. Atvykę į Druskos miestą sužinosite, kaip kaimas virto kurortu, liesite druskos skulptūras, ragausite unikalios Druskininkų druskos, o svarbiausia – čia patirsite tikrą kūrybos džiaugsmą.

Pažadame bus:

daug druskos + daug veiksmo + Jūsų fantazijos +improvizacijos = Jūsų pačių sukurtas suvenyras atminčiai.

Edukacija su druska atpalaiduos nuo lydinčio streso, džiugins eksperimentavimu, o spontaniškumo sėkmės pakylėta savivertė – neabejotina. Kviečiame Jus į druskos fantazijų pasaulį- Druskos studijoje, kur rasite ne tik druskos, bet ir didelę geros nuotaikos ir energijos dozę!

Skirta: 1 – 5 klasių vaikams
Grupės dydis: nuo 20 iki 45
Trukmė: 2 valandos
Kaina vaikui: 10 Eur

PASTABA: Mokyklos gali nemokamai užsakyti šią edukaciją 1 – 5 klasių vaikams. Spauskite nuorodą → „Kultūros paso“ programaSūrūs atradimai Druskos mieste

Tai kūrybinis užsiėmimas su druska menininkų Česnulevičių šeimos namuose ant Ratnyčėlės upės kranto – skulptoriaus Tauro ir menotyrininkės Aušros kūrybinėse dirbtuvėse. Kodėl druska? O gi todėl, kad kurorto pavadinimas yra sūrus. Retas kuris čia atvykęs susimąsto, – kur yra valgomosios druskos Druskininkuose, kokiu pavidalu ji veržiasi iš žemės gelmių ir apskritai kokios kilmės druska kasdien skaniname maistą savo namuose – juk atvykus jos taip lengvai nepamatysi, neužuosi ir neparagausi.

Pažadame bus:

daug druskos + daug juoko + daug veiksmo + Jūsų fantazijos + improvizacijos = Jūsų pačių sukurtas suvenyras atminčiai.

Skirta: 6 – 12 klasių vaikams
Grupės dydis: nuo 20 iki 45
Trukmė: 1,5 valandos
Kaina vaikui: 10 Eur

PASTABA: Mokyklos gali nemokamai užsakyti šią edukaciją 6 – 12 klasių vaikams. Spauskite nuorodą → „Kultūros paso“ programa