Šv. Valentino diena Druskininkuose

Troškimų išsakymas prie Šv. Valentino relikvijų Druskininkuose ir meilės laiškų rašymas ant druskos


Šv. Valentino diena DruskininkuoseTurim gerą žinią visiems įsimylėjėliams – nereikia keliauti nei į Veroną, kur kadaise gyveno Romeo ir Džuljeta, nei į Paryžių, kur tiltai griūna nuo metalinių įsimylėjelių spynų, nei į Romą, kur ilsisi Šv. Valentinas. Visus slaptus troškimus galima įgyvendinti DRUSKININKUOSE.

Norite išsakyti savo slaptus troškimus Šv. Valentinui – tai galima padaryti Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje, kur saugoma šv.Valentino relikvija – drabužių skiautelė. Ši relikvija saugoma kurorto bažnyčios Aušros vartų Marijos koplyčioje, relikvijoriuje. Drabužio skiautelė įdėta į popierių po stiklu, ant kurio yra antspaudas. Iki šiol neaišku, kaip ši relikvija atkeliavo iki Druskininkų, bet visi įsimylėję gali ateiti ir išsakyti savo troškimus Šv. Valentinui.

Norite prisiekti amžiną meilę – tam geriausiai tinka Meilės sala. Nereikia jokių spynų ir raktelių. Tiesiog nueikite iki Nemuno, kur matosi Meilės sala, apkabinkite savo mylimąją ar mylimąjį ir jūsų sielos susijungs taip, kaip tai nutiko kadaise jaunai mergelei, paleidusiai savo meilės vainiką į Nemuną. Legenda pasakoja, kad kartą ta mergina, su savo mylimuoju berneliu, besiirstydama valtele, pamatė ant seklumos prie salos savo vainiką. Ją nustebino ir pradžiugino tai, kad vainikas buvo įaugęs į smėlį ir pražydęs gyvomis gėlėmis. Tai bylojo apie mylimojo bernelio jausmo pastovumą jai. Nudžiugusi ji puolė jam į glėbį ir stipriai prisiglaudė. Valtis, netekusi pusiausvyros, apvirto, o bernelis su mergele dingo Nemuno gelmėse. Nuo to laiko žmonės ir praminę šią vietą Meilės sala.

Norite savo jausmus išreikšti kažkaip kitaip, ne vien žodžiais? Atvykite pas mus, į Druskos studiją, ir jūsų jausmai virs forma iš… druskos. Ne šiaip sau senovėje jaunavedžių porą tėvai sutikdavo su duona ir druska… Druska senovėje buvo laikoma amžinybės ir ilgaamžiškumo simboliu. Porai ant duonos barstant druskos, tėvai linkėdavo, kad jų meilė tęstųsi amžinai ir kad jie nugyventų sveiką ir laimingą gyvenimą.

Jeigu meilės druskos per mažai, susėsime ratu ir bursime druska. Mums prireiks tik druskos, obuolio ir mylimojo ar mylimosios. Susėsime, pasibarstysime druską ratu, pjausime obuolį per pusę ir dalinsimės juo su savo mylimuoju ar mylimąja. Suvalgę obuolį, druską sušluosime ir išbarstysime ją lauke į visas keturias puses, kad nei vienas negandos vėjas nesukeltų grėsmės jūsų meilei…

Norite suteikti stiprybės savo meilei? Atvykite į Druskininkus, į Druskos studiją, ir mes padėsime įgyvendinti jūsų svajones!