Susitikime turizmo parodoje ADVENTUR 2015


adventur2015

Jau šį savaitgalį kviečiame visus susitikti 3-ojoje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2015. Bus įdomu, nes organizatoriai siūlo net kelias naujoves. Šių metų pagrindinis akcentas – Keliones planuok atsakingai! Todėl kelionės bus pristatomas pagal temas – edukacinės programos mokytojams ir moksleiviams; šeimų kelionės ir kt.

Pirmą kartą bus pristatoma KELIONIŲ MUZIKA. Taip siekiama propaguoti muzikos turizmą Lietuvoje ir pristatyti muzikos festivalių kultūrą dešimčiai tūkstančių muzikos ir kelionių gerbėjų iš Lietuvos, supažindinti juos su kiekvieno festivalio unikalumu, skatinti norą keliauti ir pažinti Lietuvą per muziką.

Nauja tema ir KELIONIŲ FOTOGRAFIJA, tai interaktyvi erdvė, kurioje bus pristatoma naujausia filmavimo ir foto technika keliautojams, o  fiksuoti kelionių akimirkas mokys garsūs Lietuvos fotografai.

Bus pristatyta ir naujas, analogų neturintis interaktyvus projektas „Nauji atradimai Lietuvoje – keliaukime virtualiai!“

DRUSKOS STUDIJĄ sutiksite 3-oje salėje „Pažink Lietuvą“, kur bus pristatomas kultūrinis turizmas – šalies pilys, dvarai, muziejai. Taip pat – kaimo turizmas, kultūrinis paveldas, verslo renginiai, aktyvus poilsis Lietuvoje – turistiniai, pėsčiųjų žygiai, savaitgalio ar net dienos išvykos, miestų turizmas – Lietuvos turizmo informacijos centrai, miestų turai, ekskursijas rengiančios organizacijos.

Iki susitikimo ADVENTURE!