Ekskursijos


IKI SALDUMO SŪRI DIENA DRUSKININKUOSE
tai pažintis su kurortu ir jo apylinkėmis

Čiurlionio takais     Pas Čiurlionius namuose     Prie Ratnyčėlės     Druskos karalienė

Siūlome Jums maršrutą:

EKSKURSIJA PĖSČIOMIS.  Kas buvo  tie „ druskininkai“, kodėl būtent čia, Druskininkuose, išsiveržė mineralinės versmės, kaip daktaravo Sūručiai XVIII a .-  sužinosite vaikščiodami vaizdingomis Druskonio, Nemuno, Ratnyčėlės pakrantėmis. Prausitės „Grožio“ šaltinio mineraliniu vandeniu, aplankysite Druskininkų gydyklos biuvetę, kur tiesiai iš gręžinio degustuosite mineralinį vandenį.
Trukmė  1.5 val.

IŠVYKA į  XVIII a. LIŠKIAVOS SAKRALINĮ ARCHITEKTŪRINĮ ANSAMBLĮ ( 8 km). Aplankysite tikrą vėlyvojo baroko perlą – įstabaus grožio bažnyčią, kurioje vargoninkavo M.K.Čiurlionio tėvelis, o vėliau čia susituokė  su būsima Kastuko mama Adele Radmanaite… Nusileisite į bažnyčios  požemius su gausiais dailės kūriniais, aplankysite čia gyvenusių vienuolių domininkonų  kriptą. Nuo Liškiavos piliakalnių pasigrožėsite užburiančia Nemuno pakrančių panorama, kuri žavėdavo, įkvėpdavo ir M.K.Čiurlionį…
Trukmė 1 val.

Į SVEČIUS pas ČIURLIONIUS. Memorialinis M.K.Čiurlionio muziejus – tai lopinėlis žemės, kuriame laikas sustojęs nuo XIX a. pb. Išsaugota ( atkurta) gausios vargonininko šeimos  jauki namų aplinka, sodas, kiemeliai nukels Jus į negrįžtamai prabėgusius laikus,  nepaliks Jūsų abejingais.
Trukmė 45 min.

KUR TAKELIS PASUKA, RASI MIŠKO PASAKĄ… Pažintis  su MIŠKU muziejuje „Girios aidas“. Mūsų kurortas – tai „apgyvendintas“ miškas, tai „ trijų  pušelių“ miestas, tai vieta, kur orą galima „gerti“… Ar galima išmokti gamtos abėcėlės? – niekada nevėlu pradėti!
Trukmė 45 min.

KUR SUKASI VĖJO MALŪNAS – pažintis su medžio drožėjo Antano Česnulio skulptūrų ekspozicija (4 km ) ant Ratnyčėlės kranto. Nustebsite, ką gali vienas kūrybingas ir darbštus žmogus…
Trukmė 45 min.

DRUSKOS  STUDIJOJE  patirsite tikrą kūrybos džiaugsmą – savo patirtus įspūdžius įamžinsite druskoje. Kaip tai atrodys?  Labai daug druskos + Jūsų fantazija + improvizacija + daug veiksmo = Jūsų sūrių kūrinių paroda!
Trukmė 1.5 val. Vienu metu gali dirbti iki 50 asmenų.